X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

Leo messi for ever

رو قلب من نوشته بارســــــــلونارو عشقه،کاتــــــــالونیا بهشته،گواردیولا فرشــــــــــته

سه‌شنبه 15 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 09:12 ق.ظ

استقلال و تراکتور سازی تبریز!!!

سلام به همه 

امروز بایه آپ تقریبا متفاوت اومدم!! 

من امروز میخوام کمی از بازی استقلال و تراکتورسازی در هفته ششم رقابت های لیگ برترایران  بنویسم(به ترتیب تیمای صدر نشین و دوم جدول لیگ برتر ایران!!)که هیجان این بازی حتی از دربی هم بیشتره 

 

زمان بازی:جمعه 18 شهریور ساعت 18:45 ورزشگاه آزادی  

 

                                         

به امید برد تراکتور تواین بازی........... 

تو ادامه مطلب راجبه این بازی یه چیزایی نوشتم دوست داشتین بخونین 

                                      

استقلال سرانجام به قلعه نوعی رسید!!  

 

بدون شک تقابل تیمهای استقلال وتراکتور سازی در هفته ششم رقابت های لیگ برتر نه تنها برای هواداران دوتیم بلکه برای اهالی فوتبال نیز جالب توجه است. جذابیت های حضور قلعه نوعی وتعدادی از بازیکنان سابق استقلال تهران درتیم تراکتور سازی تبریز به اندازه ای بالاست که برخی اهالی فوتبال این بازی را حساس تراز دربی پایتخت بدانند. این حساسیت مطمئنا نزد اعضای تیم استقلال نیز هست، آنها بدون تردید دربازی رو در رو با قلعه نوعی به دنبال پیروزی هستند و به کمتراز 3امتیاز رضایت نمیدهند! 

فتح الله زاده هیجان بازی را بالا برد: 

هیجان مربوط به این بازی زمانی بیشتر شد که علی فتح الله زاده در مصاحبه ای اعلام کرد که پیش بینی میکند استقلال، تراکتور سازی را شکست دهد!وی درادامه صحبت هایش خاطرنشان کرد:این بازی یک بازی زیبا و دوست داشتنی خواهد بود و مطمئنا بازی خوبی را خواهیم دید!صحبت های فتح الله زاده ازسوی قلعه نوعی بی پاسخ نماند تاجایی که سرمربی تیم تراکتورسازی مدعی شد که اگر خدا بخواهد استقلال را میبریم!او حتی به شوخی پاسخ شوخی فتح الله زاده را نیز داد و گفت:حتما حاج فتح الله زاده علم غیب دارد و در پیش بینی کردن هم دکترا گرفته که بااین اطمینان چنین سخنانی را به زبان آورده است!!!!!!!!!!!!!!! 

اختلافات مظلومی و قلعه نوعی به فصل قبل برمیگردد!!: 

اما اختلافات قلعه نوعی و مظلومی ازچه زمانی آغاز شد؟!برای رسیدن به پاسخ این پرسش باید اتفاقات ابتدای فصل لیگ دهم را مرور کرد!زمانی که خسرو حیدری از استقلال به سپاهان رفت بسیاری قلعه نوعی را مسبب جدایی وی دانستند!! همین ذهنیت که ازسوی استقلالی ها به هواداران القا شد واکنش تند سرمربی وقت سپاهان را به دنبال داشت تاجایی که قلعه نوعی مدعی شد اگر به استقلال برمیگشت مظلومی هرگز رنگ نیمکت استقلال را نمیدید!!! 

دو طرف باخت را دوست ندارند: 

البته روابط مظلومی و قلعه نوعی پس ازمدتی بهتر شد اما بااین حال بسیاری از اهالی فوتبال می دانند که آنها کماکان کنتاکت هایی در میان خود دارند. نه قلعه نوعی ونه مظلومی دوست ندارند دربازی جمعه بازنده شوند. البته در فصل گذشته و در دو بازی رفت و برگشت مظلومی چهار امتیاز از قلعه نوعی گرفت اما به نظر می رسد که داستان این فصل کمی متفاوت است!  

سرمربی استقلال مهاجم تراکتور سازی بود!: 

در پایان ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که علاقه مندان به استقلال در جریان باشند که پرویز مظلومی روزگاری پیراهن تراکتورسازی را برتن داشت! وحتی در دهه پنجاه باپیراهن این تیم محبوب تبریزی برابر استقلال به میدان رفت!!!!! 

 

امیدوارم تراکتور تواین بازی ببره  

دوستای گلم ببخشید که این آپم متفاوت تراز آپای قبلی بود اگه هم خوشتون نیومد شرمنده همتونم فعلا بای

سرباز کاتالان

جدول لیگ برتر

شورشی-فرزادفرزین